Reference

Danielo, nedá mi to vám nenapsat. Ještě to vstřebávám. Odešla jsem od vás úplně nabitá energií. Vy jste opravdu neskutečná žena! Záda už mě vůbec nebolí a i na duši mi je hezky. Musím říci, že to byly zatím nejlépe investované peníze! Moc vám děkuji za to co děláte!

Lucie N.

Na kranio k Danče chodím už od těhotenství a po porodu mi neskutečně pomohla. Císař byl pro mě hrůza po všech stránkách a postupně cítím, že se zas dávám dohromady.

Pavla V.

Kraniosakrální terapie

Úlevné pro mě bylo už jen to, že jsem mohla otevřeně mluvit o tom jak se cítím, někdo mi opravdu ochotně naslouchal a neodbýval mě slovy, že mám přece zdravé dítě. Daniela je úžasná žena a terapeutka, dokáže trefit hřebíček na hlavičku a laskavě člověka provést těžkými časy. Cítím se o tolik lehčí! Z celého srdce děkuji.

Karolína L.

Paní Danielu moc doporučuji, s mojí ošklivou jizvou dokázala úplný zázrak. Nejenže ji už vůbec necítím, ale dokonce i hodně vybledla.

Jana N.

Po cvičení jsem se cítila naprosto skvěle! A zase mě to povzbudilo a nakoplo. Díky!

Nikola T.

Cvičení

Danielo, vy máte kouzelné ruce, tohle není moje jizva! Vůbec ji necítím a už tam není tam ta boule, co tam byla. I celé břicho se mi uvolnilo. Děkuji!

Nikola B.

Věděla jsem, že přípravu na porod VBAC nechci nechat jen tak. Bylo pro mne důležité pracovat na sobě, na zpracování svých strachů, uvědomit si, co mi pomůže k vysněnému porodu. Uvědomila jsem si co všechno potřebuji pro to, abych se cítila v bezpečí. Další hodně podstatná část byla uvolnění strachu z předchozího porodu. Bylo to moc osvobozující. Určitě bych přípravu na VBAC doporučila všem ženám, které si jsou vědomy toho, že potřebují pomoci nějak zpracovat své trauma z předchozího porodu.

Katka V.

Za tohle sezení jsem byla moc ráda, hlavně tedy za téma – strach. Z většího počtu strachů za poslední roky zůstal jeden, za to docela dost zásadní a to byl strach z prasknutí jizvy. Díky tomuto sezení jsem si svůj strach dokázala lépe představit a pracovat s ním. Přijmout ho. Teď budu umět pracovat s jakýmkoliv strachem.

Jitka Š.

Příprava na VBAC

„Děkuji Danielo, vyšlo to a to i díky vám.“

Věra S.

Příprava na VBA2C

Danielo, tak Freda je tu ode dneška s námi, dle plánu a dle našich přání a pořádku. Chci Ti moc poděkovat. Pomohlas mi ujít kus cesty, který byl strašně důležitý. Tetelím se radostí a to i díky Tobě.

Adéla P.

Příprava na VBAC

Každý porod je transformační. Nerodí se jen dítě, ale  vždy se rodí i nová žena.